Graduate List, Spring 2013

This list is sorted by state and grouped by county. Students who met all requirements for graduation for Spring 2013 are listed alphabetically by first name, followed by the degree earned, major of study, and student's hometown. Please direct inquiries to Malynda Dorsey, Office of Communications, at mmdorsey@valdosta.edu or call 229-333-7177.


State: AL

County: Houston

    Deanna Leigh Varnadoe, Associate of Applied Science, Dental Hygiene, Dothan

County: Jefferson

    Suzanne R Mattox, Master of Arts for Teachers, Special Education, Birmingham

County: Montgomery

    Shawn B Robertson, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Montgomery

State: FL

County: Alachua

    Cheryl Elaine White, Master of Library & Information Science, , Newberry

County: Brevard

    Heather Buchanan Carter, Education Specialist, Instructional Technology, Indialantic

County: Broward

    Jenna D'Ann Romanelli, Master of Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Lighthouse Point

    Victoria Cay Roberts, Master of Public Administration, , Pembroke Pines

County: Clay

    Blake Andrew Rothermel, Bachelor of Music, Music Education-Grades PreK-12, Fleming Island

County: Collier

    Stephanie D Kirk, Master of Education, Communication Disorders, Naples

County: Duval

    Hannah Michelle Bennett, Bachelor of Business Administration, Management, Jacksonville

    Karina Siano, Master Business Administration, , Jacksonville

County: Hamilton

    Elizabeth B Roberts, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Jennings

County: Jefferson

    Nicole Diane Kessler, Master of Music in Performance, , Monticello

County: Lee

    Jennifer Elise Trower, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Fort Myers

County: Leon

    Kaci Loran West, Master of Arts, English, Tallahassee

County: Madison

    Kristin Nicole Finney, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Madison

County: Manatee

    Danny M Wood, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Bradenton

County: Marion

    Malika Shontora Glover, Bachelor of Science in Nursing, , Ocala

County: Nassau

    Blakely Cannon Arnspiger, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Fernandina Beach

    Emily Winn Manken, Bachelor of Business Administration, Marketing, Fernandina Beach

County: Okaloosa

    Robert Wayne Newton, Bachelor of Arts, History, Niceville

County: Orange

    John Thomas Morrison, Master of Business Administration, , Orlando

    Tisheika Snow, Master of Education, Educational Leadership, Orlando

County: Pasco

    Stephanie Michele Carlson, Master of Social Work, , New Port Richey

County: Pinellas

    Ashly D McDaniel, Master of Education, Health/Physical Education-Grades PreK-12, Saint Petersburg

    Brandi S. Zimin, Master of Education, Communications Disorders, St. Petersburg

    Christopher Laurence McGuirk, Master of Arts, History, St. Petersburg

    Lera Holden Long, Master of Education, Communication Disorders, Saint Petersburg

County: Saint Johns

    Dariusz Ocetek, Master of Music in Performance, , Saint Augustine

    Sarah Cone Taylor, Master of Public Administration, , Saint Augustine

County: Seminole

    Elisheva Stephana Siegel, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Casselberry

State: GA

County:

    Brady Nicole Moon, Master of Education, Communication Disorders, Commerce

    Danielle Alonozoretta Walker, Master of Social Work, , Buford

County: Appling

    Chelsea Julia Hutto, Bachelor of Arts, Psychology, Baxley

    Jordan Marie Williams, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Baxley

County: Atkinson

    Alyson Brooke McGowan, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Pearson

County: Bacon

    Channing Elizabeth Deen, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Alma

    Chase Taylor Flowers, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Alma

    Chip Cephus Lee, Bachelor of Business Administration, Finance, Alma

    Reed Thomas Burkett, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Alma

    Ronald Andrew Foster, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Alma

County: Baker

    Tanis Danielle Sims, Bachelor of Arts, Sociology, Newton

County: Baldwin

    Abigail Emma Adams, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Milledgeville

    Barbara Ann Lee, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Milledgeville

    Brittany Lacandra Waller, Bachelor of Arts, Psychology, Milledgeville

    Cynthia Liller Doss, Master of Social Work, , Milledgeville

    Dawn Catherine Heap, Master of Library & Information Science, , Milledgeville

    Jennifer Eileen Burgess, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Milledgeville

County: Barrow

    Chance Michael Wall, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Winder

    Christopher Matthew Williams, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Winder

    Conor Baldwin Foster, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Winder

    Jesseka Olayinka Gooding, Master of Education, Adult and Career Education, Auburn

    Jonathan Vincent Pampalon, Bachelor of Arts, History, Bethlehem

    Patricia J Maignan, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Auburn

    Timothy Charles Rondeau, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Winder

County: Bartow

    Levi Franklin Hibbard, Bachelor of Science, Applied Mathematics, Cartersville

County: Ben Hill

    Alesha Leeana Logan, Bachelor of Arts, Mathematics, Fitzgerald

    Linsey Marie Sumner, Master of Education, Communication Disorders, Fitzgerald

    Megan Elizabeth Green, Bachelor of Business Administration, Accounting, Fitzgerald

    Raphael Raymond Miller, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Fitzgerald

    Ronald Kaleb Heninger, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Fitzgerald

    Samantha Lyndsey Leyse, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Fitzgerald

County: Berrien

    Ashley Nicole Lemmerman, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Nashville

    Brandi McMillan Hammond, Bachelor of Business Administration, Accounting, Nashville

    Brian Russell Elkins, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Nashville

    Brittany Nicole Butler, Bachelor of Science, Biology, Ray City

    Chase Landon Studstill, Bachelor of Arts, History, Nashville

    Cierra Ashley Serrano, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Nashville

    Derek Clinton Hon, Bachelor of Science, Biology, Ray City

    Erica Aileen Jefferson, Bachelor of Science, Organizational Leadership, Ray City

    Holly Dukes Schools, Master of Arts for Teachers, Special Education, Ray City

    James William Foss, Bachelor of Business Administration, Economics, Nashville

    James William Foss, Bachelor of Business Administration, Finance, Nashville

    James Cleon Knight, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Nashville

    Jeremy Davis Powell, Bachelor of Business Administration, Management, Ray City

    Jessica N Stone, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Alapaha

    Jonathan Michael Capers, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Nashville

    Jonathan Michael Capers, Bachelor of Arts, Spanish, Nashville

    Kacy Alease Vance, Bachelor of Arts, Political Science, Enigma

    Karen Lynn Butler, Associate of Arts, , Ray City

    Kiplyn Noelle Griffin, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Enigma

    Markus Blake Lowery, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Nashville

    Nancy Victoria Howell, Bachelor of Science in Nursing, , Ray City

    Nicholas Lanning Clisby, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Ray City

County: Bibb

    Caitlyn Marie Slack, Bachelor of Science in Education, Special Education, Macon

    Cassandra Nicole Coronel, Master of Education, Educational Leadership, Macon

    Charles Everett Stich, Bachelor of Music, Music Performance, Macon

    Charmarto Kartez Wilson, Bachelor of Business Administration, Accounting, Macon

    Erica Ann Chatelain, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Macon

    Marilyn MartinezBosch, Master of Education, Communication Disorders, Macon

    Mary Kathryn Brundige, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Macon

    Morgan Lane Johnson, Bachelor of Science in Nursing, , Macon

    Saadiqa Hadiya Trice, Bachelor of Arts, Psychology, Macon

    Wesley Thomas Kostovetsky, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Macon

    William Joshua Hodges, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Macon

    Zachary Pierce Hardy, Master of Library & Information Science, , Macon

County: Brantley

    Brockmon Carter Cyphers, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Waynesville

    Casey Marie Albritton, Bachelor of Business Administration, Accounting, Nahunta

    Casey Marie Albritton, Bachelor of Science, Psychology, Nahunta

    Jordan Elizabeth Wainright, Bachelor of Science in Education, Special Education, Hoboken

    Satilla Brooke Johns, Bachelor of Science, Biology, Nahunta

County: Brooks

    Amy Logan Petrey, Bachelor of Arts, Biology, Dixie

    Ben David Graham, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Morven

    Bessie Christian Rentz, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Morven

    Christopher Edwin Luong, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Quitman

    Courtney Ann Brasington, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Quitman

    Dyeshera Latrice Anderson, Bachelor of Business Administration, Marketing, Quitman

    Elizabeth Joan Copps, Master of Education, School Counseling, Dixie

    Janet Catherine Hasenfelt, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Quitman

    Japree D Miles, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Quitman

    Rebekah Elaine Strickland, Bachelor of Arts, Music, Dixie

    Remigio Padilla-Hernandez, Master of Education, Adult and Career Education, Quitman

    Sandra Deneise McGee, Bachelor of Science in Education, Business Education Grades 6-12, Quitman

    Sierra Christina Woods, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Quitman

    Tabitha Kaye Barber, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Barney

    Thomas Dozier Lovett, Bachelor of Arts, History, Quitman

County: Bryan

    John E Phifer, Bachelor of Arts, Political Science, Richmond Hill

    Lawrence Napoleon Hardy, Bachelor of Fine Arts, Art, Ellabell

    Liam Anton Gillis, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Richmond Hill

    Sarah Elizabeth Parker, Master of Arts for Teachers, Special Education, Richmond Hill

County: Bulloch

    Johnna Davis Martin, Master of Education, Communication Disorders, Brooklet

    Marchelle Sade Sapp, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Statesboro

    Meridith Britt Thomas, Master of Education, Communication Disorders, Statesboro

    Starnishua Sade` Bacon, Bachelor of Business Administration, Management, Statesboro

    Starnishua Sade` Bacon, Bachelor of Business Administration, Marketing, Statesboro

County: Burke

    Corey Peak Anderson, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Keysville

    Mallory Ellen Register, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Waynesboro

    Terrance Cordell Jenkins, Bachelor of Science, Biology, Waynesboro

County: Butts

    David Marcel Jenkins, Bachelor of Science, Biology, Jackson

County: Calhoun

    Brandon Paul Beard, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Morgan

County: Camden

    Amanda G Cooper, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Kingsland

    Ashley Leanne Griffis, Associate of Arts, , Woodbine

    Dawn Rebecca Shaw, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Kingsland

    Gina-Marie A Guyette, Bachelor of Arts, Psychology, Kingsland

    Gregg Cornelius Westberry, Master of Education, Adult and Career Education, Kingsland

    Heather Ann Murphy, Master of Social Work, , Saint Marys

    Holly Drury Douglas, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Woodbine

    Jason Charles Howes, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Kingsland

    Jena Ann Langan, Associate of Arts, , Saint Marys

    Jennifer Susanne McLaws, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Woodbine

    Joel Christopher Laws, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Saint Marys

    Kevin Mitchell Hatcher, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Saint Marys

    Melisa Elayne Cox, Bachelor of Business Administration, Marketing, Kingsland

    Nicholas Joseph Davies, Master of Education, Adult and Career Education, Saint Marys

    Nicholas William Lutes, Associate of Arts, , Woodbine

    Rickey Bernard Cameron Hooks, Associate of Arts, , Saint Marys

    Shawnay Giordano, Master of Science, Criminal Justice, Kingsland

    Teira Anne Cole, Master of Education, Adult and Career Education, Kingsland

    Vanessa Ann Pinkney, Bachelor of Arts, Sociology, Kingsland

    Victoria Elizabeth Sevilla, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Kingsland

County: Candler

    Aris Jade Lonon, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Metter

    Brandon M Mainer, Master of Accountancy, Accounting, Metter

    Danielle Alanna Donaldson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Metter

County: Catoosa

    Lisa Michelle Thompson, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Ringgold

County: Charlton

    Anita Marie O'Berry, Master of Education, Communication Disorders, Folkston

    Clinton Thomas Wilson, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Folkston

    Hilary Frances Lee, Bachelor of Science, Chemistry, Folkston

    Hilary Frances Lee, Bachelor of Arts, Music, Folkston

    Misty Ann Mullis, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Folkston

    Stephanie Grace Lisiecki, Bachelor of Arts, Political Science, Folkston

    Stephanie Grace Lisiecki, Associate of Arts, , Folkston

County: Chatham

    Aaron Lamar Howard, Bachelor of Arts, Psychology, Savannah

    Autumn Chantelle Sullivan, Bachelor of Arts, English, Savannah

    Brandi Matilda Brown, Education Specialist, School Counseling, Savannah

    Heather Anne Missroon, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Savannah

    Lindsay Elizabeth Gainus, Master of Social Work, , Savannah

    Michelle Lynn Hunter, Master of Public Administration, , Savannah

    Priscilla Eliza Peay, Bachelor of Science in Nursing, , Savannah

    Sean Timothy Connelly, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Savannah

    Shakeria Monet Bonaparte, Bachelor of Science, Biology, Savannah

    Theresa Vennette Hickey Adcock, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Savannah

County: Chattooga

    Teresa Louise Bishop, Master of Social Work, , Summerville

County: Cherokee

    Allison Cristine Johnson, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Woodstock

    Brittany Hanna Blaschke, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Woodstock

    Caroline Emery Lynch, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Woodstock

    Cynthia Ann Baxter, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Canton

    Danielle Michaela Martin, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Canton

    Francine Elizabeth Tortorello, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Woodstock

    Jacob Daniel Jones, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Ball Ground

    Janie Marie Rainey, Bachelor of Science, Athletic Training, Canton

    Jessica Lynn Wilt, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Woodstock

    Simone Bahiyyih Reichel, Master of Library & Information Science, , Woodstock

    Stacey Michelle Fisher, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Canton

    Zachary Robert Thompson, Bachelor of Arts, History, Canton

County: Clarke

    Katherine Montgomery Bullock, Education Specialist, Instructional Technology, Athens

    Kelli Diane Condict, Bachelor of Business Administration, Management, Athens

    Kimberly Anne James, Master of Library & Information Science, , Athens

    Wynter Marie Bishop, Master of Library & Information Science, , Athens

County: Clayton

    Alexis Rasheedah Marshall, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Riverdale

    Anthony Garrett Still, Bachelor of Arts, Sociology, Forest Park

    Atiya Elliott-Semper, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Conley

    Constance H Bryant, Education Specialist, Instructional Technology, Jonesboro

    Erika Yvette McCoy, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Ellenwood

    Gena Rene Jones, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Rex

    Jannae Alexandria Bryant, Bachelor of Arts, Art, Ellenwood

    Jarvis Kentrell Hambrick, Bachelor of Science, Computer Information Systems, Riverdale

    Joseph Kameron Farrow, Bachelor of Science, Biology, Jonesboro

    Kristen Anne Stappenbeck, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Jonesboro

    Marcel T Smith, Bachelor of Science, Biology, Rex

    Samantha Arlene Muniz, Bachelor of Science in Education, Special Education, Morrow

    Sharlz Elyse Webb, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Jonesboro

    Tanya Tinsley Costa, Master of Arts for Teachers, Special Education, Lake City

County: Clinch

    Adam Daniel Tolle, Master of Accountancy, , Homerville

    Bess King Crumbley, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Homerville

    Ethan Carthel Guess, Associate of Arts, , Homerville

    Kayley Rebecca Johnson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Homerville

    Sara Aline Smith, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Homerville

    Trey Anthony Murray, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Homerville

County: Cobb

    Adam P Dryden, Bachelor of Arts, Mathematics, Marietta

    Alisha Nicole Noland, Bachelor of Business Administration, Finance, Smyrna

    Brandon Nicholas Hunt, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Kennesaw

    Brandon Alexander Menner, Associate of Arts, , Marietta

    Brett Corbin Sudduth, Bachelor of Business Administration, Finance, Austell

    Brett Corbin Sudduth, Bachelor of Business Administration, Marketing, Austell

    Brittany Marie Brockel, Bachelor of Business Administration, Marketing, Acworth

    Colleen Michele Kruep, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Kennesaw

    Donna Dee Davis, Master of Education, Instructional Technology, Powder Springs

    Elizabeth M Melton, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Marietta

    Emily Lauren Wheeler, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Marietta

    Erin Kendall Whalley, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Marietta

    Frank Thomas White, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Kennesaw

    Helga Kulkarni, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Kennesaw

    Joshua Holmes Allred, Master of Public Administration, , Kennesaw

    Kacee Lyn Schoening, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Acworth

    Kameron Tramiane Crutcher, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Mableton

    Kathleen Elaine Crock, Master of Social Work, , Marietta

    Katie Kathleen Smith, Bachelor of Science, Psychology, Acworth

    Kristen Nicole Haynes, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Powder Springs

    Kristina Marie Canoles, Master of Library & Information Science, , Acworth

    Laura Suzanne Jackson, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Smyrna

    Lauris Sharon English, Bachelor of Arts, Psychology, Powder Springs

    Lindsay Jean Sexton, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Acworth

    Lindsey Kaye Tyus, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Powder Springs

    Mary Claire McMullen, Bachelor of Business Administration, Marketing, Mableton

    Mary Elizabeth Sheeley, Master of Education, Special Education, Marietta

    Melissa Anne Sneed, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Acworth

    Richard Michael Moultrie, Bachelor of Arts, Psychology, Austell

    Robin Sheldon Lawrence, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Acworth

    Sandra J Riedesel, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Kennesaw

    Shambree Nicole Wartel, Bachelor of Arts, English, Marietta

    Shelly Bartholomew, Master of Business Administration, , Marietta

    Terri Lynn Rose, Bachelor of Arts, Psychology, Mableton

    Theodore Isaiah Cotton, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Smyrna

    Viktoria Rundman Henderson, Master of Education, Instructional Technology, Kennesaw

County: Coffee

    Amanda E Hayes, Bachelor of Arts, Sociology, Douglas

    Ashton Nicole Morrison, Bachelor of Business Administration, Finance, Douglas

    Becky Denise Hardee, Bachelor of Business Administration, Accounting, Douglas

    Benjamin Hugh Paulk, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Ambrose

    Blake Davis Fussell, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Douglas

    Bree Kissimmee Stormant, Master of Accountancy, , Douglas

    Brenda Victoria Meeks, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Douglas

    Brittany Jolana Waters, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Nicholls

    Christopher Charles Stanton, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Douglas

    Erika Sharnae Preston, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Douglas

    Erika Sofia Wyatt, Bachelor of Arts, Spanish, Douglas

    Ivan Lee Furtado, Bachelor of Science, Chemistry, Douglas

    Jennifer Lynn Smith, Bachelor of Arts, History, Douglas

    Jessica Leigh Barnes, Master of Education, Special Education, Douglas

    John William Roberts, Bachelor of Science in Nursing, , Douglas

    Kimberly Nicole Edwards, Bachelor of Science, Biology, Nicholls

    Kimberly Nicole Edwards, Bachelor of Science, Chemistry, Nicholls

    Melissa Hannah Gunter, Bachelor of Science, Psychology, Nicholls

    Ralph Michael Reed, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Douglas

    Richard Shawn Boltin, Master of Accountancy, , Douglas

    Sean Allistair Brigmond, Master of Public Administration, , Douglas

    William Dean Jewell, Bachelor of Business Administration, Accounting, Douglas

County: Colquitt

    Ashley Nicole Holt, Bachelor of Science in Education, Special Education, Moultrie

    Chantting Sharrod Stevenson, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Moultrie

    Christina Dale Arrington, Bachelor of Science in Nursing, , Doerun

    Dustin Brodie Green, Master of Arts for Teachers, Secondary Education, Hartsfield

    Holly Katherine Cericola, Bachelor of Science in Nursing, , Hartsfield

    Jana Beth Duncan, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Moultrie

    John Asberry Taylor, Bachelor of Applied Science, Technical Studies, Moultrie

    Joshua Steve Purvis, Education Specialist, Educational Leadership, Moultrie

    Julie Miranda Hunter, Bachelor of Science in Nursing, , Moultrie

    Justin Franklin Nelms, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Moultrie

    Kasey Dyan Slappey, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Doerun

    Katie Elizabeth Kimbrell, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Moultrie

    Madeline Ann Qurnell, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Moultrie

    Marcus Ethan Carlton, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Moultrie

    Marlen Munoz Contreras, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Moultrie

    Marsha Leigh Watson, Education Specialist, School Counseling, Moultrie

    Megan Paige Bishop, Master of Education, Instructional Technology, Moultrie

    Nathan Andrew Cashwell, Bachelor of Business Administration, Marketing, Moultrie

    Nicole A Kusek, Master of Arts for Teachers, Special Education, Moultrie

    Rachel Brooke Tucker, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Moultrie

    Rebecca Anne Huguet, Bachelor of Fine Arts, Art Education Grades PreK-12, Moultrie

    Savannah Lauren Hegwood, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Moultrie

    Savannah Lee Griswold, Bachelor of Arts, Spanish, Norman Park

    Tabitha Lashea McCoy, Bachelor of Science, Psychology, Moultrie

    Teal Wesley Ewer, Bachelor of Music, Music Performance, Moultrie

    William Alexander Thomas, Master of Public Administration, , Moultrie

County: Columbia

    Adriana Maria Logan, Bachelor of Science, Athletic Training, Evans

    Bethany Michal Holton, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Grovetown

    Maryska Sarah Anne Connolly-Brown, Master of Library & Information Science, , Evans

County: Cook

    Ashley Brooke Anderson, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Sparks

    Christian Nicole Cowart, Bachelor of Science in Nursing, , Adel

    Christina Lynn Deason, Bachelor of Science in Nursing, , Adel

    Deborah Barber Kelley, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Adel

    Erika Dawn Beckham, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Sparks

    Evonnie Tucker Jones, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Adel

    Hannah L Bessinger, Bachelor of Arts, English, Adel

    Jennifer Alicia McDowell, Associate of Applied Science, Dental Hygiene, Adel

    Jennifer Leigh Croft, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Adel

    Jeremy Ryan Felts, Bachelor of Arts, History, Adel

    Kaysie Allison Williams, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Adel

    Lashunda E Johnson, Bachelor of Science in Nursing, , Adel

    Laura Eileen Powers, Bachelor of Science in Nursing, , Adel

    Sarah Danielle Carruthers, Master of Business Administration, , Adel

    Shakyra Lasigna Harley, Bachelor of Science in Nursing, , Sparks

    Staci Lynn Freeman, Master of Public Administration, , Adel

    Trevor Daniel Hand, Bachelor of Business Administration, Management, Adel

County: Coweta

    Alexandra Cherrell Shular, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Newnan

    Amanda Lynn Maxwell, Master of Arts for Teachers, Special Education, Newnan

    Elizabeth Marie Kaminski, Bachelor of Arts, Political Science, Newnan

    Emily Hannah Robinson, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Newnan

    Hueijung Chen, Master of Library & Information Science, , Newnan

    James Asher Brantley, Bachelor of Fine Arts, Art, Newnan

    Kelsey Allene Dyer, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Sharpsburg

    Kori Madison Powers, Bachelor of Science, Psychology, Newnan

    Kristina Shunté Harris, Master of Social Work, , Newnan

    Melanie Ivey Tomlinson, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Newnan

    Nicholas George Bass, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Sharpsburg

    Nigel Ray Richardson, Master of Education, Educational Leadership, Newnan

    Shannon Lucius Bragg, Master of Arts for Teachers, Special Education, Newnan

County: Crisp

    Chantal Wiggins Alexander, Master of Business Administration, , Cordele

    Charles Kenneth Shealy, Education Specialist, Educational Leadership, Cordele

    Jonathan Dominique Brinson, Master of Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Cordele

    Justin Terry Wynn, Bachelor of Science, Biology, Cordele

    Mallory Shannon Clark, Bachelor of Science, Biology, Cordele

    Mallory Shannon Clark, Bachelor of Science, Chemistry, Cordele

County: Decatur

    Alan Michael Killingsworth, Bachelor of Arts, Political Science, Bainbridge

    Ariel Nancy Balla, Bachelor of Fine Arts, Dance, Climax

    Ashlie Leanne Avery, Master of Social Work, , Bainbridge

    Crystal Denise Marshall, Bachelor of Arts, Sociology, Bainbridge

    Joseph Caymon Fowler, Bachelor of Arts, History, Bainbrige

    Kiara Montriel Burke, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Bainbridge

    Laquintine Nichols James, Master of Social Work, , Attapulgus

    Leslie Brooke Inlow, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Bainbridge

    Rebekah Lynn Mills, Master of Social Work, , Bainbridge

    Shannon Rene Reaves, Bachelor of Science in Education, Special Education, Bainbridge

    Stephen Dillon Fowler, Bachelor of Arts, History, Bainbridge

County: Dekalb

    Alicia Elizabeth McKenzie, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Lithonia

    Alicia Michelle Jefferson, Bachelor of Science in Nursing, , Stone Mountain

    Amanda Marie Usher, Bachelor of Arts, English, Decatur

    Amanda Stafford, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Lithonia

    Angelina Atkinson McNeill, Bachelor of Arts, Sociology, Stone Mountain

    Annisha Je'nae Friall, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Stone Mountain

    Aundrea Yvonne Walker, Bachelor of Arts, Psychology, Lithonia

    Azizyah Patrice Moss, Bachelor of Science in Nursing, , Stone Mountain

    Beverly Jeter Palmer, Master of Arts for Teachers, Special Education, Stone Mountain

    Brandon Shaw Seigler, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Atlanta

    Brittany Marchelle Robinson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Stone Mountain

    Camille Elysse Drummond, Bachelor of Science in Nursing, , Lithonia

    Candace Jessica Brown, Bachelor of Arts, Political Science, Decatur

    Dallas Joseph LeDuff, Education Specialist, Educational Leadership, Stone Mountain

    Davionne Latisse Eversley, Bachelor of Arts, Art, Stone Mountain

    Desmond T Tarplin, Master of Music in Performance, , Decatur

    Efomo Lucia Woghiren, Master of Business Administration, Master Business Administration, Atlanta

    Emma Patricia Carey, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Tucker

    James Henry Bruce, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Stone Mountain

    Janay Shanice Wright, Bachelor of Arts, Political Science, Stone Mountain

    Jordan Ashley Carroll, Bachelor of Science, Chemistry, Stone Mountain

    Juanita John, Bachelor of Business Administration, Economics, Stone Mountain

    Kelly E Sims, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Stone Mountain

    Kendall A Burton, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Stone Mountain

    Kirsten Janelle Scott, Education Specialist, Educational Leadership, Decatur

    Kourtnee Janae Capers, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Lithonia

    Kristen Marian Luca, Master of Library & Information Science, , Atlanta

    Kyle Lancelot Williamson, Bachelor of Science, Computer Information Systems, Lithonia

    Kyra Jenet Modeste, Bachelor of Business Administration, Management, Stone Mountain

    Melissa Leigh Glass, Master of Library & Information Science, , Clarkston

    Morgan Shea Castleberry, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Doraville

    Nelson Harold Fredsell, Master of Library & Information Science, , Decatur

    Patrick Kyle Hamilton, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Tucker

    Shanice Rice, Master of Social Work, , Decatur

    Shanila Sultan, Master of Library & Information Science, , Tucker

    Tiera Lakia Johnson, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Stone Mountain

    Tracee Laine Keels, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Stone Mountain

    Travian Ashley Scott, Bachelor of Business Administration, Accounting, Lithonia

    Travian Ashley Scott, Bachelor of Business Administration, Finance, Lithonia

    Tyrin Feon Lane, Bachelor of Business Administration, Accounting, Lithonia

    Yurline Toussaint, Master of Business Administration, Master Business Administration, Stone Mountain

County: Dodge

    Amanda Michelle Linzy, Bachelor of Business Administration, Management, Rhine

County: Dooly

    Amanda Emma Forehand, Education Specialist, School Counseling, Vienna

    Tiffany Maurine Conley, Bachelor of Arts, English, Unadilla

    Wyndell Willard Hamrick, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Vienna

County: Dougherty

    Adelaide Lee Leach, Bachelor of Business Administration, Management, Albany

    Ashley Renee Green, Bachelor of Arts, Political Science, Albany

    Blake Grady Brock, Master of Business Administration, , Albany

    Brittany Lee Daughtry, Bachelor of Arts, Sociology, Albany

    Caitlin Elizabeth Moody, Bachelor of Business Administration, Finance, Albany

    Cassandra Nicole Nobles, Bachelor of Science in Education, Special Education, Albany

    Devon Shay Bacon, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Albany

    Dietra B Windom, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Albany

    Douglas Ray Carlson, Bachelor of Arts, History, Albany

    Duraunte Jamal Cutts, Bachelor of Business Administration, Marketing, Albany

    Eric Hernandez, Bachelor of Arts, Psychology, Albany

    Erica N Mitchell, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Albany

    Erin J Johnson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Albany

    Graham Wade Davis, Bachelor of Arts, Political Science, Albany

    Ivy Carr, Master of Education, Communication Disorders, Albany

    Jasmin Renee Johnson, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Albany

    Jasmin Renee Johnson, Associate of Arts, , Albany

    Kathryn Grace Holloway, Bachelor of Business Administration, Marketing, Albany

    Melissa Ann Venable, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Albany

    Michael Jamil White, Bachelor of Business Administration, Accounting, Albany

    Nancy Ann Sweet-Holp, Master of Social Work, , Albany

    Natasha Yvette Mike, Master of Social Work, , Albany

    Renita Essielene Luck, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Albany

    Sabra Noelle Stutz, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Albany

    Sally Elizabeth Briggs, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Albany

    Tanya Tanae Dexter, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Albany

County: Douglas

    Chad Aaron Davis, Bachelor of Business Administration, Economics, Douglasville

    Kathryn Michele Butler, Bachelor of Business Administration, Accounting, Douglasville

    Lauren Ashley Halifax, Bachelor of Science in Education, Special Education, Douglasville

    Sarah Elisabeth Marietta, Master of Education, Middle Grades Education Math & Science, Douglasville

    Sharay Danielle Thompson, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Lithia Springs

    Shelbie Monique Arnold, Bachelor of Arts, Sociology, Winston

County: Echols

    Casey Jamal Williams, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Statenville

County: Effingham

    Henry Ira Dickerson, Master of Education, Adult and Career Education, Guyton

    Jennifer Lynn Polk, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Guyton

County: Elbert

    Shane Andrew Anderson, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Elberton

County: Emanuel

    Darius Keshun Jackson, Bachelor of Fine Arts, Dance, Adrian

    Jessica Paige Hood, Master of Social Work, , Twin City

County: Evans

    Ashlee Diana Lynn, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Claxton

    Lindsey B Womble, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Claxton

County: Fayette

    Andrew C Grayson, Bachelor of Business Administration, Management, Fayetteville

    Ashton Alexandria Higdon, Bachelor of Business Administration, Marketing, Peachtree City

    Bailey Nicole Ragan, Bachelor of Arts, Sociology, Fayetteville

    Chelsea Elizabeth Hewett, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Fayetteville

    Curtis Christopher Morris, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Fayetteville

    Dustin James Davis, Bachelor of Arts, Political Science, Fayetteville

    Jasmine Lashanna Johnson, Bachelor of Business Administration, Finance, Fayetteville

    Jessica A Wagner, Bachelor of Science in Education, Special Education, Fayetteville

    Jorge Sebastian Riveros, Bachelor of Business Administration, International Business, Peachtree City

    Jorge Sebastian Riveros, Bachelor of Business Administration, Management, Peachtree City

    Kimberly A Walden, Master of Arts for Teachers, Special Education, Peachtree City

    Kyndall Noelle Pratt, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Fayetteville

    Lauren Catherine Duncan, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Tyrone

    Maggie Mary Murphy, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Fayetteville

    Meghan Siobhan Sibert, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Fayetteville

    Zachary Taylor Mickleboro, Bachelor of Fine Arts, Art, Tyrone

County: Floyd

    Abigail Lynn Vincent, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Rome

    Annalese Irene Zusack, Bachelor of Arts, History, Rome

    Christa Briana Oliver, Bachelor of Science, Psychology, Rome

    Ian Maddox Hand, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Rome

County: Forsyth

    Alyssa Ann Krantz, Bachelor of Arts, English, Cumming

    Amy Winder Poulsen, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Cumming

    Anna T Meisemann, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Cumming

    Brooke Suzanne Hamilton, Bachelor of Business Administration, Management, Cumming

    Chelsea Lynn Mento, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Cumming

    Julie Rae Boyd, Master of Library & Information Science, , Cumming

    Lauren Victoria Yates, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Cumming

    Michelle Marie Hawkins, Master of Education, Special Education, Cumming

    Olivia Kathryn La Selva, Bachelor of Fine Arts, Art, Cumming

    Tyler D Williamson, Bachelor of Business Administration, Accounting, Cumming

    Tyler D Williamson, Bachelor of Business Administration, Finance, Cumming

County: Franklin

    Katheryn Rose Hearn, Bachelor of Science, Organizational Leadership, Lavonia

    Ryan Mewborn, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Royston

County: Fulton

    Aelred Bernard Dean, Master of Social Work, , Atlanta

    Alexander Drew Peterman, Bachelor of Science, Computer Information Systems, Alpharetta

    Amy Lynn Altherr, Master of Library & Information Science, , Dunwoody

    Andrew Ryan Pearson, Associate of Arts, , Alpharetta

    Ashley Marie Mason, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Roswell

    Benjamin L Davis, Bachelor of Science, Environmental Geosciences, Alpharetta

    Benjamin Timothy Skender, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Alpharetta

    Brent Mac Donald Wagner, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Roswell

    Cevon Nicole Rambo, Master of Education, Communication Disorders, Atlanta

    Chinwe Jessica Anyikire, Master of Social Work, , College Park

    Danielle Elise Fawaz, Bachelor of Science, Psychology, Alpharetta

    Eleanor Kinlaw Ross, Master of Library & Information Science, , Atlanta

    Elizabeth Arbour Kerr Simmer, Master of Education, Middle Grades Education Math & Science, Atlanta

    Erica Nicole Kelly, Bachelor of Arts, Sociology, College Park

    Griffin Edward Driskell, Bachelor of Business Administration, Marketing, Alpharetta

    Hannah Jean Mayer, Bachelor of Science in Education, Special Education, Roswell

    Jalisa Shanice Hardrick, Master of Public Administration, , Atlanta

    Kaitlyn Veronica Reagan, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Roswell

    Kaitlyn Ann Wille, Bachelor of Business Administration, Management, Roswell

    Kaitlyn Ann Wille, Bachelor of Business Administration, Marketing, Roswell

    Kara Nicole Rice, Bachelor of Fine Arts, Art Education Grades PreK-12, Alpharetta

    Kelly Alexandra Hack, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Dunwoody

    Kimbyatta Vandelisa Farley, Bachelor of Science in Education, Special Education, Fairburn

    Leslie Ann Drost, Master of Library & Information Science, , Alpharetta

    Melissa Jean Hedger, Bachelor of Science in Nursing, , Alpharetta

    Miracle Elizabeth Middlebrooks, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Atlanta

    Octavius Emmanuel McKinney, Bachelor of Business Administration, Finance, Union City

    Pamela Lea Schmiedeberg, Master of Education, Middle Grades Education Math & Science, Roswell

    Rochelle Schube, Master of Social Work, , Atlanta

    Samantha Michele Cooperman, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Roswell

    Sheree Michelle Dumas, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Atlanta

    Siedah J Cassell, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Atlanta

    Tiffany Truc Tong, Master of Education, Early Childhood Education, Alpharetta

    Whitney Ann Weatherly, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Atlanta

    William Troy Tallmadge, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Dunwoody

County: Glynn

    Allison Quinn McDearmid, Bachelor of Business Administration, International Business, Brunswick

    Allison Quinn McDearmid, Bachelor of Business Administration, Marketing, Brunswick

    Amanda Sherry Ehlin, Bachelor of Science, Biology, Brunswick

    Amber Janay Merrell, Bachelor of Business Administration, Accounting, Brunswick

    Dallas Le'nard Evans Jr., Bachelor of Business Administration, Management, Brunswick

    J Gregory Nicholas McHargue, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Brunswick

    Jordan Kae Waters, Bachelor of Science in Education, Special Education, Brunswick

    Kimberly J Crumbley, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Brunswick

    Kyle E Hamilton, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Saint Simons Island

    Mary Elizabeth Lupo, Bachelor of Science, Environmental Geosciences, Saint Simons Is

    Nicole C Summerlin, Bachelor of Fine Arts, Dance, Brunswick

    Stephanie Lila Schuyler, Education Specialist, Instructional Technology, Brunswick

    Zarah Anastasia Younossi, Bachelor of Business Administration, Marketing, Brunswick

County: Grady

    Chad Phillip Collis, Master of Business Administration, , Cairo

    Dustin Clyde Jenkins, Bachelor of Science, Chemistry, Cairo

    Emily Anne Martin Bailey, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Cairo

    Johnnie Lewis Marshall, Master of Education, Middle Grades Education Math & Science, Whigham

    Jynielle Gollar Wells, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Cairo

    Melanie Murphy Knight, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Whigham

    Sarah Danielle Zipperer, Master of Education, Special Education, Cairo

    Shaunta Terrell Dismuke, Bachelor of Business Administration, Accounting, Cairo

    Starla Deann Monroe, Bachelor of Arts, English, Cairo

    Thomas Kenneth Leggett, Bachelor of Science, Chemistry, Whigham

County: Gwinnett

    Alexander James Friedl, Bachelor of Business Administration, International Business, Suwanee

    Amy Elizabeth Dannaker, Bachelor of Science, Athletic Training, Lawrenceville

    Amy Renee Stalker, Master of Library & Information Science, , Lawrenceville

    Andrew Michael McGuire, Bachelor of Arts, History, Duluth

    Ann Shipman Rodgers, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Lawrenceville

    Bethany Katherine Havas, Master of Library & Information Science, , Duluth

    Brian K Dorton, Master of Education, Middle Grades Education Math/Science, Dacula

    Brittia Denise Davis, Bachelor of Science in Nursing, , Snellville

    Cecelia Allyson Stephens, Bachelor of Arts, Political Science, Lilburn

    Chadwick Earl Rogers, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Lawrenceville

    Charles Matthew Crawford, Master of Arts for Teachers, Special Education, Buford

    Chelsey Reid Clutter, Bachelor of Science, Athletic Training, Grayson

    Christopher Chase Aurandt, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Snellville

    Cody Prochaska, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Lilburn

    David Matthew Willingham, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Sugar Hill

    David Michael Foster, Bachelor of Arts, Music, Snellville

    Dayshea Alexis Wooden, Bachelor of Science in Nursing, , Snellville

    Douglas Simpson Giacone, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Dacula

    Edmund Wesom Kugbila, Associate of Arts, , Lawrenceville

    Elizabeth Nicole Walsh, Bachelor of Science, Athletic Training, Sugar Hill

    Garrett Paul Granberg, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Lawrenceville

    Jacob Taylor Thomas, Bachelor of Business Administration, Finance, Suwanee

    Jasmine Nicole Sublett, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Dacula

    Joseph Larry Walker, Bachelor of Arts, History, Lawrenceville

    Joylan Rose Jones-Solomon, Bachelor of Arts, Psychology, Lawrenceville

    Katelyn Marie Tanguay, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Suwanee

    Katie Melissa Perkins, Bachelor of Business Administration, Marketing, Dacula

    Kelsey Hayden Hill, Bachelor of Business Administration, Finance, Dacula

    Kimberley E McDonald, Bachelor of Science in Nursing, , Lawrenceville

    Kristin N Chelko, Master of Arts for Teachers, Special Education, Duluth

    Kyle Gordon Keefer, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Lawrenceville

    Kyle Anthony Stopek, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Sugar Hill

    Lauren Elizabeth Hamnett, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Suwanee

    Leah Franklin Curtright, Education Specialist, Instructional Technology, Sugar Hill

    Lindsay Rachel Jarvis, Master of Education, School Counseling, Lawrenceville

    Malinda E Pope, Bachelor of Business Administration, Marketing, Suwanee

    Mary Katherine Rounds, Bachelor of Arts, Psychology, Suwanee

    Megan Danielle Turner, Bachelor of Fine Arts, Art Education Grades PreK-12, Lawrenceville

    Michael Sean Pate, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Lawrenceville

    Morgan Leigh Wiggins, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Snellville

    Morgan Leigh Posey, Bachelor of Science in Education, Special Education, Suwanee

    Nathan David Crowe, Master of Arts for Teachers, Special Education, Snellville

    Nicole Marie Hernandez, Bachelor of Science in Nursing, , Lawrenceville

    Ozioma Amarachi Enworom, Bachelor of Science in Nursing, , Dacula

    Samantha Meyers North, Bachelor of Arts, Sociology, Dacula

    Samuel David Umberg, Bachelor of Arts, History, Suwanee

    Sara Tehrani, Master of Science, Sociology, Lawrenceville

    Sarah Elizabeth Rice, Bachelor of Business Administration, International Business, Lawrenceville

    Sarah Elizabeth Akin, Master of Arts for Teachers, Special Education, Dacula

    Sean Eugene Gilbert, Education Specialist, Instructional Technology, Buford

    Shaheen Afzal Gilani, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Lawrenceville

    Steven Benard Bright, Master of Business Administration, , Lawrenceville

    Sydni Corinne Ross, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Duluth

    Tanya Downs, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Duluth

    Taylor Robinson Mack, Bachelor of Business Administration, Management, Suwanee

    Timothy A Hardy, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Lawrenceville

    William Neal Auer, Education Specialist, Instructional Technology, Buford

County: Hall

    Amanda Lynn White, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Flowery Branch

    Caitlin Brittany Jockell, Bachelor of Arts, Art, Flowery Branch

    David Sokol, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Gainesville

    Dustin Scott Patton, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Gainesville

    Jade Anthonia Okafor, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Clermont

    Matthew Thomas Paulson, Bachelor of Science, Psychology, Oakwood

    Rebecca Ann Zimler, Bachelor of Science, Biology, Gainesville

    Sarah Caroline Jackson, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Gainesville

    Scott Freeman Tilden, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Gainesville

County: Henry

    Amesha Shonte Martin, Bachelor of Science in Education, Special Education, Stockbridge

    Andrew Justin Tumlin, Bachelor of Business Administration, Accounting, McDonough

    Angel Inez Beal, Education Specialist, Curriculum & Instruction, McDonough

    Benjamin Chad Starling, Master of Arts in Communication, , Hampton

    Chelsea Patrice Ward, Bachelor of Arts, Sociology, McDonough

    Darshanna Lechae Loveland, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, McDonough

    Jake Douglas Burgdorf, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, McDonough

    Loren Ashley Binns, Bachelor of Science, Biology, Stockbridge

    Michael Chance Byne, Master of Science, Psychology, McDonough

    Miriam Leigh Jackson, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Mcdonough

    Nicole Regina Rutledge, Bachelor of Science, Biology, Mcdonough

    Philemon Lynn Edwards, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, McDonough

    Stephanie Leigh Byington, Bachelor of Arts, French, Stockbridge

    Taylor Elizabeth Asbury, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Stockbridge

    Taylor Nicole Crum, Bachelor of Science in Nursing, , Mcdonough

    Tiffanie Lafay Williams, Bachelor of Arts, English, Stockbridge

    Tiffany Mitsuko McCoy, Bachelor of Arts, English, Stockbridge

County: Houston

    Adam Eugene Daum, Bachelor of Science, Athletic Training, Bonaire

    Alexander Jozef Bauer, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Perry

    Amanda Marie Shadden, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Warner Robins

    Anthony Scott Lee, Bachelor of Science, Biology, Kathleen

    April Michelle Meeks, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Bonaire

    Biljana Drake, Master of Social Work, , Warner Robins

    Brian Kristopher Warren, Master of Social Work, , Warner Robins

    Cantrell Anthony Chism, Bachelor of Arts, Sociology, Bonaire

    Chantal Antonia Flowers, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Bonaire

    Hannah Elizabeth Reaves, Bachelor of Science in Nursing, , Elko

    Hugh Davis Gibbs, Doctoral, Leadership, Perry

    James Knowlan Eustis, Master of Social Work, , Warner Robins

    Jamie Ryann McClanahan, Bachelor of Business Administration, Management, Warner Robins

    Jennifer Rebecca Lautzenheiser, Master of Library & Information Science, , Warner Robins

    Jeremy Cameron Kirk, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Warner Robins

    Khaleelah Nafeesah Muhammad, Master of Public Administration, , Perry

    Laura Bowden Braswell, Master of Library & Information Science, , Bonaire

    Melissa Alexandra Douthit, Bachelor of Arts, Sociology, Perry

    Molly Katherine Portman, Bachelor of Science in Nursing, , Perry

    Rainmeya Samone Rogers, Bachelor of Science in Nursing, , Warner Robins

    Renata Koretta Brown, Master of Arts for Teachers, Special Education, Warner Robins

    Tara Shan'Tece Stripling, Bachelor of Science, Psychology, Elko

County: Irwin

    Cara Fay Peavy, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Ocilla

    Jerry Daniel Young, Bachelor of Arts, English, Ocilla

    Sandra Paulk Wynn, Master of Business Administration, , Ocilla

County: Jackson

    Ashley Dianne-Carol Norris, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Commerce

    Danielle Marie McArdle, Bachelor of Science, Psychology, Hoschton

    Deidre L Robinson, Master of Social Work, , Jefferson

    Heather Catherine MacLachlan, Master of Social Work, , Hoschton

    Jessica Lee Sedor Mueller, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Braselton

    Joshua Ryan Bohanan, Bachelor of Business Administration, Management, Jefferson

    Kelli Teresa McDaniel, Master of Library & Information Science, , Jefferson

    Shannon Patrick Jarvis, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Hoschton

    Veronica Gomez-Gomez, Master of Library & Information Science, , Braselton

    William Morgan Shelton, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Braselton

    William Brandon Myhand, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Hoschton

County: Jasper

    Elizabeth Morgan Gilbert, Bachelor of Arts, Psychology, Hillsboro

County: Jeff Davis

    Mary Katherine Kemp, Master of Education, Communication Disorders, Hazlehurst

County: Jefferson

    Christopher Charles Mathis, Bachelor of Science, Athletic Training, Louisville

    Stephanie Monet Jordan, Bachelor of Science in Education, Special Education, Louisville

County: Johnson

    Amy Rebecca Thomas, Master of Education, Communication Disorders, Wrightsville

County: Jones

    Cortney S Green, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Gray

County: Lanier

    Anderson Cole Hendley, Bachelor of Arts, Mathematics, Stockton

    Ashley Louise Exum, Bachelor of Science in Nursing, , Lakeland

    Ashley Joseph Steed, Bachelor of Business Administration, Accounting, Lakeland

    Christy Darlene Whitson, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Lakeland

    John Randall Patten, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Lakeland

    Kenya Yanette Wiggins, Master of Science, Sociology, Lakeland

    Michael Shane Exum, Bachelor of Science in Nursing, , Lakeland

    Stacey L Musgrove, Bachelor of Science in Nursing, , Lakeland

    Terry Wayne Palmer, Bachelor of Business Administration, Accounting, Lakeland

    Yata Michelle Alexander, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Lakeland

County: Laurens

    Jarrett Northcutt, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Dublin

    Jessica Ann Griffin, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Dublin

    Kristen Duggan Brantley, Master of Social Work, , Dublin

    Shavonia E Cruz, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Dublin

County: Lee

    Anna Kathryn Hardie, Master of Education, Communication Disorders, Leesburg

    Emmanuel Jerrell Johnson, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Leesburg

    James Robert Garrett, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Leesburg

    Jamie D Swain, Master of Social Work, , Leesburg

    Jessica Shelby Rolling, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Leesburg

    Melissa Ree Lambert, Bachelor of Fine Arts, Art Education Grades PreK-12, Leesburg

    Robert Colby Johnson, Bachelor of Science, Biology, Leesburg

    Stanley Kent Patrick, Bachelor of Business Administration, Finance, Leesburg

    Stephanie Hayes Cooper, Education Specialist, Instructional Technology, Leesburg

    Tabathia Sizemore Baldy, Doctoral, Leadership, Leesburg

County: Liberty

    Chelsea Marie Turner, Bachelor of Science, Psychology, Midway

    Franchesca Naportia Griffin, Associate of Arts, , Hinesville

    Misty Marie Eastlake, Master of Education, Middle Grades Education Math & Science, Allenhurst

    Sarah Elizabeth Mourad, Bachelor of Business Administration, Marketing, Hinesville

County: Lowndes

    Adriana Renee Palatto, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Valdosta

    Alina Nagel, Bachelor of Business Administration, International Business, Valdosta

    Analicia Elaina Wallace, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Anthony Blake Hunter, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Arian Danorris Bryant, Bachelor of Arts, History, Valdosta

    Arianna Elizabeth Scott, Bachelor of Fine Arts, Art, Valdosta

    Ashley Nichole Wiggins, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Brian Christopher Shanken, Bachelor of Science, Physics, Valdosta

    Brittany Nicole Brown, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Dominique Daniel Tremblay, Master of Library & Information Science, , Valdosta

    Elena Ivanovna Tulainova, Bachelor of Science, Computer Science, Valdosta

    Elizabeth Ellen Smith, Master of Science in Nursing, , Valdosta

    Haley Shay Diprima, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Jamarian Jamar Brown, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Valdosta

    Jerome Emil Nelson, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Jessica Ann Marie Nix, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Joshua Alexander Coy, Bachelor of Business Administration, Economics, Valdosta

    Joshua Alexander Coy, Bachelor of Business Administration, International Business, Valdosta

    K.Etta Price, Master of Social Work, , Valdosta

    Kayla Ann Ingalls, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Valdosta

    Kayla Nicole Wall, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Kerry Leigh Murphy, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Valdosta

    Leah Ashley Britton, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Valdosta

    Lindsey Danielle Preston, Master of Business Administration, , Valdosta

    Michael Jason McColister, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Michael Keith Sanders, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Richard Beam Hollar, Bachelor of Science, Athletic Training, Valdosta

    Robert Chadwick Bauer, Bachelor of Science, Biology, Valdosta

    Samantha L Adkins, Bachelor of Science, Athletic Training, Valdosta

    Sarah Heinz Middlemast, Master of Library & Information Science, , Valdosta

    Stephen B Cook, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Taylor Rae Miner, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Valdosta

    Taylor Rae Miner, Associate of Arts, , Valdosta

    Timothy Joseph Fergus, Bachelor of Business Administration, Finance, Valdosta

    Tracy Leigh Randolph, Education Specialist, Instructional Technology, Valdosta

    Whitney Antrelle Hilliard, Bachelor of Arts, Psychology, Valdosta

    Yasmin Kalese-Shareece Harrell, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Alexander Ross Gottlieb, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Alexander Ross Gottlieb, Bachelor of Business Administration, Finance, Valdosta

    Alexandra Ashley Melick, Master of Arts, History, Valdosta

    Alice L Mendez, Bachelor of Arts, Sociology, Hahira

    Allen Wesley Muncy, Bachelor of Business Administration, Marketing, Valdosta

    Aman Narula, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Amanda Kate Morris, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Valdosta

    Amanda Lee Keefer, Master of Education, School Counseling, Valdosta

    Amber Michelle Smith, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Amber J Williams, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Amy Elizabeth Wisenbaker, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Hahira

    Andjy Joseph, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Andrea Deanne Corbin, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Andrea Lavett Wright, Bachelor of Science in Education, Special Education, Valdosta

    Angel Nadirah Kelly, Bachelor of Science in Education, Special Education, Valdosta

    Angela R Berrian, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Anna McNair Mitchell, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Valdosta

    Anslie Marie Becton, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Hahira

    Anthony Joseph Brantley, Master of Arts, English, Valdosta

    Ariel Elizabeth Stearnes, Bachelor of Science, Biology, Valdosta

    Arkeriya Shanqua Woods, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Ashleigh Lyn Stevens, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Ashley Jeanette Williams, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Autumn Hilary Miller, Master of Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Bernard Perry, Bachelor of Arts, Sociology, Lake Park

    Bethany McCallister Conner, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Valdosta

    Blake J Howell, Bachelor of Business Administration, Marketing, Valdosta

    Brander Marshall Krull, Bachelor of Business Administration, Finance, Valdosta

    Brandon Eugene White, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Valdosta

    Brantley Jarrod Ganas, Bachelor of Business Administration, Finance, Valdosta

    Brett Lewis Rayner, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Brian Paul Hill, Bachelor of Arts, History, Valdosta

    Brian Anthony Dodd, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Valdosta

    Brianca Jeanelle Holloman, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Valdosta

    Brittany Jacqueline Fuzia, Bachelor of Science, Astronomy, Valdosta

    Brittany Jacqueline Fuzia, Bachelor of Science, Physics, Valdosta

    Brittany Stapleton Paxton, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Brittni Sade Brown, Master of Social Work, , Valdosta

    Bryan Paul Glynn, Bachelor of Fine Arts, Art Education-Grades PreK-12, Hahira

    Bryan Brantley Riner, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Bryan Thomas Lawlor, Master of Business Administration, , Valdosta

    Caitlin Grace Barker, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Caitlin Monica Connolly, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Caleb Micah Cates, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Callie George Bailie, Master of Education, Communication Disorders, Valdosta

    Callie Michelle Buchanan, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Lake Park

    Cameron Rashad Williams, Master of Accountancy, , Remerton

    Camille Gonzalez-Acevedo, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Carolyn K Blunt, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Lake Park

    Casey Jean Kennedy, Master of Accountancy, Accounting, Hahira

    Casey Renee Rentz, Bachelor of Science in Education, Special Education, Hahira

    Casey Michelle Massey, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Catherine M Davis, Bachelor of Science, Psychology, Lake Park

    Chari L. White, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Charles Brett Matthews, Bachelor of Arts, Political Science, Valdosta

    Chaz Preston Bagwell, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Chelsea Brooke Hardy, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Valdosta

    Cheryl Lynn Edwards, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Christa Lynn Bynum, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Valdosta

    Christan Danielle Marsh, Master of Education, Secondary Education, Valdosta

    Christie Lynn Vann, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Christine Harper Brown, Master of Science in Nursing, , Valdosta

    Christopher Ryan VanderZanden, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Christopher Michael Griggs, Master of Science, Psychology, Lake Park

    Clayton Wesley Brogdon, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Colleen Fitzpatrick, Master of Education, Educational Leadership, Valdosta

    Courtnee Shardae Hawkins, Master of Social Work, , Valdosta

    Crystal Dianne Maloy, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Valdosta

    Crystal Nicole Ramos, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Danielle Elise Reynolds, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Danny Howell Smith, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Naylor

    Darron Taylor Patterson, Bachelor of Science in Education, Special Education, Valdosta

    David Christopher McArthur, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Deborah Ann Terrell, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Hahira

    Deonta D Stephens, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Derek Ryan Mayne, Bachelor of Science, Psychology, Hahira

    Devin Preston-Major Crudup, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Valdosta

    Dina Elbia Ortiz, Bachelor of Arts, Spanish, Hahira

    Doel Alexander Parrilla, Master of Education, Educational Leadership, Valdosta

    Douglas Lee Belk, Master of Public Administration, , Valdosta

    Elisabeth Quay Broome, Bachelor of Arts, Mathematics, Valdosta

    Elizabeth Carol Carter, Bachelor of Science in Education, Business Education Grades 6-12, Lake Park

    Elizabeth Ann McMurray, Bachelor of Business Administration, Marketing, Valdosta

    Ellen Rebecca Warren, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Emily K. Davis, Master of Education, Communication Disorders, Valdosta

    Erica Gail Mortonson, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Erin Rachel Powell, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Valdosta

    Ernest L Smith, Master of Public Administration, , Valdosta

    Eugene Joseph Thorncroft, Bachelor of Arts, History, Valdosta

    Ewelina Bozena Gad Sparks, Doctor of Public Administration, , Valdosta

    George Christopher Worley, Bachelor of Science, Chemistry, Valdosta

    Gina Marie Burger, Bachelor of Science, Athletic Training, Valdosta

    Grover Lamar Reid, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Naylor

    Gwendolyn P Queen, Bachelor of Business Administration, International Business, Valdosta

    Gwendolyn P Queen, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Hailee D'andrea Smith, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Hannah Carter Hitchcock, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Harikleia Sirmans, Master of Library & Information Science, , Valdosta

    Heather Corbett Vickers, Doctoral, Leadership, Valdosta

    Heidi Lee Herrin, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Heidi Rae Duthoy, Master of Science, Psychology, Valdosta

    Helen Elaine Chaney, Bachelor of Science in Education, Special Education, Hahira

    Hillary Whitener Ring, Master of Arts, English, Valdosta

    Hope Harrison Reese, Master of Education, School Counseling, Valdosta

    Horace Lochmvar Chamberlain, Bachelor of Business Administration, Marketing, Valdosta

    Ivey Joy Roubique, Bachelor of Science, Environmental Geosciences, Valdosta

    Jacqulyne Ashley Sirmans, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    James Adley Washington, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    James Plesant Robinson, Bachelor of Arts, History, Valdosta

    James Adley Washington, Associate of Arts, , Valdosta

    Jana DeAnn Scott, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Janet S. Moseley, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Jarrod Keith Murray, Master of Science, Psychology, Valdosta

    Jasmine Blair Slappey, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Jayce Brandon Davis, Bachelor of Business Administration, Management, Hahira

    Jennifer Adams Luckey, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Valdosta

    Jennifer Carri Schmidt, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Valdosta

    Jennifer Walker Kenyon, Master of Social Work, , Lake Park

    Jenniffer Nichole Stream, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Valdosta

    Jenny Claire Smith, Bachelor of Arts, History, Valdosta

    JerKendra Alexus Holloway, Bachelor of Business Administration, Management, Remerton

    Jessica Kaitlan Sharp, Bachelor of Fine Arts, Art, Valdosta

    Jessica Morehouse Middleton, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Jessica Alane Coalson, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Jessica Danielle Edwards, Bachelor of Science in Education, Special Education, Valdosta

    Jessika Lynn Campbell, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Jharde Chanel Johnson, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Jillian Rebecca Courson, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Valdosta

    Joanna Katharina Spencer, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Hahira

    Joel Douglas Cain, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Valdosta

    John Coy Chambers, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    John Walter Milam, Bachelor of Science, Chemistry, Valdosta

    John Coy Chambers, Bachelor of Business Administration, Finance, Valdosta

    John Andrew McCall, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Valdosta

    John Fleming Hunt, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Valdosta

    Jon Eric Benson, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Jordan Renee Wagner, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Joseph Michael Cauley, Bachelor of Science, Applied Mathematics, Valdosta

    Joseph D Krull, Bachelor of Science, Chemistry, Valdosta

    Joseph Nicholas Moody, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Valdosta

    Joseph Lee Ingram, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Joshua David Jones, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Valdosta

    Joshua B Weathers, Bachelor of Music, Music Performance, Valdosta

    Joshua Henry Grubb, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Valdosta

    Joy Elaine Yates, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Valdosta

    Juanita Marie Smania, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Valdosta

    Kaitlynn Jean Passmore, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Valdosta

    Kameron Joshua Copeland, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Karen Christine Stewart, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Valdosta

    Katherine Thomas, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Kathgret Rebecca Rentz, Master of Education, School Counseling, Valdosta

    Kathryn Cassidy Morgans, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Valdosta

    Kathryn DeAnn Norsworthy, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Kayla Exum Evans, Master of Arts for Teachers, Middle Grades Education, Valdosta

    Kaylee Dawn Luke, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Lake Park

    Kearstin Noel Skeath, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Hahira

    Keisha Janeice Hilliard, Master of Social Work, , Valdosta

    Kelley P Parker, Master of Science in Nursing, , Valdosta

    Kellie Jean Thomason, Master of Social Work, , Valdosta

    Kelly Marie McGroarty, Master of Science, Sociology, Valdosta

    Kelsey Michelle Madsen, Bachelor of Arts, English, Hahira

    Kenji Jarrell Person, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Kenneth LaRome Sirmans, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Kent Michael Pettit, Master of Arts, English, Valdosta

    Kierstin Jenay Choice, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Valdosta

    Kimberly Daniela Jaimes, Bachelor of Fine Arts, Art, Valdosta

    Kimberly Ann Gore, Bachelor of Science in Education, Business Education Grades 6-12, Valdosta

    Kristi Brynt Godwin, Doctor of Public Administration, , Hahira

    Kristin Grace Swanson, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Hahira

    Kristin Leann Gill, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Valdosta

    Krystal Kate Comer, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    La'Cecia Sa'Kayla Phillips, Bachelor of Arts, Legal Assistant Studies, Valdosta

    Lamar Edward Thomas, Education Specialist, Educational Leadership, Valdosta

    Latashia Kiera Douglas, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Latreece Nicole Wing, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Laura Nicole Hanna, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Laura R Bechtel, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Leslie Ann Beal, Education Specialist, Instructional Technology, Valdosta

    Linda Marie Taliani Carter, Bachelor of Arts, Sociology, Lake Park

    Lindsay Carol George, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Hahira

    Lindsey Marie Schardt, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Lindsey Kristin Raulerson, Education Specialist, Instructional Technology, Valdosta

    Lindsey Elaine Hagen, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Valdosta

    London Quanika Winston, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Loren LaVette Bass, Master of Education, Educational Leadership, Valdosta

    Lori Paddock, Master of Arts, English, Valdosta

    Lori Gordon Tomlinson, Master of Science in Nursing, , Valdosta

    Marcela Graciela Paredes, Master of Education, Secondary Education, Valdosta

    Margaret H Peterson, Bachelor of Science, Athletic Training, Valdosta

    Margaret Catherine Karras, Master of Social Work, , Valdosta

    Maria Cari Perez, Bachelor of Business Administration, International Business, Valdosta

    Maria Cari Perez, Bachelor of Business Administration, Marketing, Valdosta

    Marie Manning, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Valdosta

    Matthew T Parnell, Master of Education, Educational Leadership, Valdosta

    Matthew Gerald Reese, Master of Social Work, , Hahira

    Maurie Hinson Tarpley, Master of Accountancy, Accounting, Valdosta

    Maurie Lynn OBrien, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Valdosta

    Megan Leigh Schoenberger, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Megan Elizabeth House, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Megan Renee White, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Melany Edmondson Batten, Associate of Arts, , Valdosta

    Michael Jacob Brown, Bachelor of Fine Arts, Art, Valdosta

    Michael Tyrome Matchett, Master of Arts for Teachers, Middle Grades Education, Hahira

    Mireille Fon Nde, Bachelor of Business Administration, Marketing, Valdosta

    Molly C Gervacio, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Nancy Rachel Albritton, Bachelor of Science, Psychology, Remerton

    Nastashia Bree Mack, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Natalia Gurina-Zakrzeski, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Valdosta

    Natasha Nicole Munoz, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Nathan Thomas Yost, Bachelor of Science, Athletic Training, Valdosta

    Nicole L Williams, Master of Arts for Teachers, Secondary Education, Valdosta

    Nikki C White, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Nikki C White, Bachelor of Business Administration, Finance, Valdosta

    Oscar James Lee, Education Specialist, Educational Leadership, Valdosta

    Pablo Rivera-Arriaga, Master of Arts for Teachers, Secondary Education, Valdosta

    Patrice Nicole Trower, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Valdosta

    Patricia Leigh Nargi, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Patricia L Williams, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Philip Karl Pieplow, Education Specialist, Coaching Pedagogy in Physical Education, Hahira

    Porchia T Seawright, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Portia Marie Robinson, Master of Public Administration, , Valdosta

    Rachael Ann Page, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Valdosta

    Radonis L Grissom, Master of Arts for Teachers, Secondary Education, Valdosta

    Raimon A Williams, Master of Public Administration, , Valdosta

    Rebecca Willis, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Valdosta

    Rebecca Nichole Taylor, Bachelor of Arts, English, Valdosta

    Rebecca Jane Brice, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Rebecca Nichole Taylor, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Valdosta

    Rebekah Elizabeth Graham, Bachelor of Science, Biology, Lake Park

    Rebekah Benianne Glosson, Master of Education, Educational Leadership, Valdosta

    Reuben Council Holliman, Bachelor of Science, Psychology, Valdosta

    Robert Steven Steltenpohl, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Rodney Rochea Flucas, Bachelor of Science in Education, Special Education, Valdosta

    Ryan Timothy Bishop, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Valdosta

    Samantha JaNay Napier, Master of Social Work, , Valdosta

    Sara Lynn McCall, Master of Education, School Counseling, Hahira

    Sarah Cathrine Copeland, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Lake Park

    Sarah Elizabeth Norman, Bachelor of Science in Education, Special Education, Valdosta

    Sarah Faith Suggs, Bachelor of Science in Nursing, , Hahira

    Segun Elijah Adefope, Master of Public Administration, Public Administration, Valdosta

    Seth Morgan Walker, Bachelor of Arts, History, Valdosta

    Shakira Rakal Williams, Bachelor of Arts, Political Science, Valdosta

    Shelly Catherine Hobrat, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Hahira

    Sheniece Ersilee McMullen, Associate of Arts, , Valdosta

    Shondra Shantel Holmes, Master of Social Work, , Valdosta

    Sidne Mechelle Cleveland, Bachelor of Science, Biology, Valdosta

    Sonny Ansley Williamson, Bachelor of Arts, Psychology, Valdosta

    Stacey Adel Brewer, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Valdosta

    Stephanie Lorraine Smith, Bachelor of Arts, Sociology, Valdosta

    Stephen Lanier Allums, Bachelor of Arts, Spanish, Valdosta

    Stuart Evan Bright, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Susan Elise Bellinger, Master of Science in Nursing, , Valdosta

    Sydney Rose Earley, Master of Education, Secondary Education, Valdosta

    Tabitha Dawn Coleman, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Tamara Shavette Mack, Master of Social Work, , Valdosta

    Tammie Lyn Cooper, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Tanisha Lashay Rambeau, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Valdosta

    Taylor Shea Smith, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Valdosta

    Taylor Brooke Butenschon, Bachelor of Science, Psychology, Hahira

    Thomas Briggs Smotherman, Bachelor of Science, Biology, Valdosta

    Thomas Lee Atkins, Bachelor of Science, Psychology, Hahira

    Tia Morgan Butler, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

    Tiffany LeAnn Tinney, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Valdosta

    Tiffany Nicole Frazier, Master of Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Timothy Victor Wilson, Bachelor of Science in Nursing, , Valdosta

    Tochukwu Chiara Nwokike, Bachelor of Business Administration, Accounting, Valdosta

    Tochukwu Chiara Nwokike, Bachelor of Business Administration, Economics, Valdosta

    Tommy Jabari Jackson, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Valdosta

    Tracie Lavette Burgman, Bachelor of Business Administration, Management, Valdosta

    Tracy Marie Foster, Bachelor of Science, Psychology, Hahira

    Tramonte D Thomas, Bachelor of Science in Education, Business Education Grades 6-12, Valdosta

    Vanaesha Teonna Comeaux, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Valdosta

    Verity P Pearce, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Valdosta

    Victoria Martina Littlefield, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Valdosta

    Wesley Derrell Williams, Master of Education, Instructional Technology, Valdosta

    Wesley Warren McDade, Master of Arts for Teachers, Middle Grades Education, Valdosta

    Whitney L Ingerville, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Valdosta

    William C Rousse, Bachelor of Science, Computer Science, Valdosta

    William Harrison Carver, Bachelor of Arts, History, valdosta

    Zachary Joseph Chandler, Bachelor of Arts, Music, Valdosta

    Zavier Lamar Williams, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Valdosta

County: Lumpkin

    Jennifer Jones Dunlap, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Dahlonega

County: Marion

    Carole R Wells, Master of Social Work, , Buena Vista

County: Mcintosh

    Donterrell DeWayne Evans, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Crescent

    Leslie Wiggins Poppell, Education Specialist, Educational Leadership, Darien

County: Meriwether

    Lauren Michelle Leveillard, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Gay

County: Miller

    Mallory Paige Brackin, Bachelor of Science in Nursing, , Colquitt

County: Mitchell

    Brinshay C King, Master of Science, Psychology, Baconton

    Brittany Blough De Plato, Master of Education, School Counseling, Pelham

    Kristina Simone Crimley, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Pelham

    Mariah Nicole Dewberry, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Camilla

    Sarah Elizabeth Hough, Bachelor of Arts, Biology, Pelham

    Shaun M Jones, Bachelor of Arts, Political Science, Camilla

    Tami Cowden Williams, Master of Education, Instructional Technology, Camilla

    Tyra Lashay Bennett, Bachelor of Science in Nursing, , Camilla

County: Monroe

    Katie Elizabeth Daniel, Bachelor of Science, Athletic Training, Forsyth

    Marecha Latreace Gaines, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Forsyth

    Michael Steward Johnson, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Juliette

County: Montgomery

    Joni Ree Cox, Master of Education, Communication Disorders, Tarrytown

County: Murray

    Ashley Lauren Anderson, Master of Education, Middle Grades Education Math/Science, Chatsworth

    Patricia Ann Hayden, Master of Social Work, , Chatsworth

County: Muscogee

    Arin Kirsten Edge, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Fortson

    Ashley Lauren Luther, Bachelor of Arts, Sociology, Columbus

    Jennifer Marie Bryant, Bachelor of Science in Nursing, , Columbus

    Jerry Tyrone Hinkle, Bachelor of Arts, Political Science, Columbus

    Leslie Charlotte Flynn, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Columbus

    Monica Faye Sparks, Doctoral, Adult and Career Education, Fortson

    Tiera M Gammage, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Columbus

County: Newton

    Breisha Kanyiel Dupree, Master of Social Work, , Covington

    Ebone Janay Dennis, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Covington

    Kati Gwyn Spohn, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Covington

    Kelly Marie Azar, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Covington

    Rartajah Davis, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Covington

    Roseanna Lee Johnson-Scurlock, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Covington

    Tammisha Shanille Butler, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Covington

County: Oconee

    Robert Ellis Hibbs, Bachelor of Business Administration, International Business, Watkinsville

    Whitney Renee Long, Bachelor of Arts, English, Watkinsville

County: Paulding

    Corey Tyler Barill, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Hiram

    Danica Nicole Jones, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Dallas

    Darkendra Quinece Brooks, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Dallas

    Edward Scott Rollins, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Dallas

    Mesh C Wokomaty, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Dallas

County: Pickens

    Brett Austin Larsen, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Jasper

County: Pierce

    Cory C Yeung, Bachelor of Arts, Psychology, Blackshear

    Courtney Lee Callahan, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Blackshear

    Gabrielle Alyse O'Berry, Bachelor of Science in Nursing, , Blackshear

    Garrett Lee Grady, Master of Public Administration, , Blackshear

    Justin Trey Rucker, Bachelor of Arts, History, Blackshear

    Kalli Mercedes Thornton, Bachelor of Science in Nursing, , Blackshear

    Logan Nathaniel Bush, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Blackshear

    Megan McKenzie Day, Master of Education, School Counseling, Blackshear

    Michael Andrew Cuneo, Bachelor of Business Administration, Management, Blackshear

    Pamela Corbitt Majdi, Bachelor of Arts, English, Blackshear

    Rebecca Lynn Mathis, Bachelor of Science in Education, American Sign Language Interpreting, Patterson

    Stacey Nicole Santana, Bachelor of Arts, Spanish, Blackshear

    Susie Amanda Thompson, Master of Education, Educational Leadership, Blackshear

    Tyler Lanier Walker, Bachelor of Music, Music Performance, Patterson

    William Abram Tuten, Bachelor of Business Administration, Accounting, Blackshear

County: Pike

    Andrew Costen Calhoun, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Williamson

County: Pulaski

    James R Bell, Bachelor of Arts, History, Hawkinsville

County: Putnam

    Bailey Nicole Ringer, Master of Education, Communication Disorders, Eatonton

County: Rabun

    Keumele Stewart Keown, Education Specialist, Educational Leadership, Clayton

    Linda Marie Talley, Master of Education, Curriculum & Instructional Accomplished Teaching, Wiley

    Shaleen Flisch Scott, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Clayton

County: Randolph

    Natrice Janaye Davis, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Cuthbert

    Robert Trenton Taylor, Bachelor of Business Administration, Accounting, Shellman

County: Richmond

    Richard Joseph Howe, Master of Library & Information Science, , Augusta

    Sarah Nunn Hall, Master of Social Work, , Augusta

County: Rockdale

    Christopher Blake Wade-hale, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Conyers

    Cieria Denise Swain, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Conyers

    Gwendolyn Kristy Strong, Education Specialist, School Counseling, Conyers

    Haydee Louise Daniel, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Conyers

    Jacquelyn Kate Nelson, Bachelor of Science, Athletic Training, Conyers

    Kaysee Alysia Forte, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Conyers

    Kim ngan Thi Dang, Master of Social Work, , Conyers

    Lindsay Nicole McMullen, Bachelor of Science, Chemistry, Conyers

    Sarah Lindsey Kirkpatrick, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Conyers

    Takira L Borden, Bachelor of Arts, Art, Conyers

    Whitney LaShaun Collier, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Conyers

County: Screven

    Leigh Ann Withrow, Education Specialist, Instructional Technology, Sylvania

    Michael Alexander Lee, Bachelor of Business Administration, Accounting, Sylvania

County: Spalding

    Jessica Leigh Mathis, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Griffin

    Sara Elizabeth Pound, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Griffin

    Shalita Nicole Dickson, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Griffin

County: Sumter

    Bokshim Fox, Master of Library & Information Science, , Americus

    Brad McGlaun Ray, Master of Public Administration, , Americus

    Christopher Stone Wiggins, Master of Social Work, , Plains

    John Patterson Wilson, Master of Library & Information Science, , Americus

    Kayla Renea Wise, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Plains

    Lauren Elizabeth Smith, Bachelor of Science, Biology, Americus

    September Claudette Rowe Wiggins, Master of Social Work, , Plains

    Sha'Kedra Little Harris, Master of Social Work, , Americus

County: Tattnall

    Sarah Lopez-Willis, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Reidsville

County: Taylor

    Phillip Lewis Rustin, Bachelor of Arts, Biology, Reynolds

County: Telfair

    Helen Victoria Cason, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, McRae

County: Terrell

    Niquan Andre Alston, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Bronwood

    William Donald Laing, Master of Business Administration, , Dawson

County: Thomas

    Adam Douglas Marchant, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Thomasville

    Angela C. McCraw, Master of Education, Adult and Career Education, Meigs

    Brittany Shontae Donaldson, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Thomasville

    Candus Dawn Knapp, Master of Science, Psychology, Coolidge

    Carla Freeman DuBose, Education Specialist, Educational Leadership, Thomasville

    Christine Graham Mann, Master of Arts for Teachers, Special Education, Thomasville

    Courtney Lee Bradford, Bachelor of Business Administration, Management, Thomasville

    Haven Calloway Skeen, Bachelor of Business Administration, Accounting, Thomasville

    Hazel Roberta Moon, Bachelor of Science, Psychology, Thomasville

    James David Bruner, Bachelor of Arts, French, Thomasville

    Jason Cole Singletary, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Thomasville

    Jennifer Lynn Jackson, Bachelor of Fine Arts, Dance, Thomasville

    Jessica Lauren White, Bachelor of Science, Biology, Thomasville

    Jonathan Russell Brock, Bachelor of Science, Biology, Thomasville

    Joshua Lewis Autrey, Bachelor of Business Administration, Accounting, Thomasville

    Logan Louise Taylor, Bachelor of Fine Arts, Interior Design, Thomasville

    Nancy Virginia Davis, Master of Music in Performance, , Thomasville

    Ralph Russell Griffith, Bachelor of Science in Education, Workforce Education & Development, Thomasville

    Roseanne Ponce-Flanders, Master of Social Work, , Thomasville

    Sabrina Ivey McNeil, Bachelor of Arts, Sociology, Thomasville

    Sarah Margaret Sellers, Bachelor of Business Administration, Accounting, Ochlocknee

    Skyler Lee Crosby, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Pavo

    Tyler Henry Wooten, Bachelor of Business Administration, Management, Boston

    Zackary Hugh Stanaland, Bachelor of Arts, History, Thomasville

County: Tift

    Abul Kalam Sheikh, Doctoral, Leadership, Tifton

    Amanda Leigh Cofield, Master of Social Work, , Tifton

    Anna Marie Sparrow, Master of Accountancy, Accounting, Tifton

    Asha Chimere Stephens, Bachelor of Science, Biology, Tifton

    Ashley C Mitchell, Bachelor of Business Administration, Accounting, Tifton

    Austin Logan McNair, Bachelor of Arts, English, Omega

    Casey Brandon Cross, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Tifton

    Christopher Lev Norman, Master of Social Work, , Tifton

    David Anthony Hall, Bachelor of Arts, English, Tifton

    Geri Caroline Johnson, Bachelor of Fine Arts, Theatre Arts, Tifton

    Haley Alexa Moore, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Chula

    Jacob Daniel McWhorter, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Tifton

    Katrina Rena Cameron, Bachelor of Science in Education, Special Education, Tifton

    LaRae M. Moore, Bachelor of Arts, Psychology, Chula

    Melinda Nickles McStott, Master of Social Work, , Tifton

    Patrice Renee Bennett, Master of Education, Instructional Technology, Tifton

    Shedra Patrice Miller, Master of Education, Special Education, Tifton

    Sheila Powell Jones, Master of Science in Nursing, , Tifton

    Timothy Jordan Daniel, Bachelor of Science, Computer Science, Tifton

    Willie H Dennard, Master of Social Work, , Tifton

County: Toombs

    Courtney Renee Morris, Bachelor of Science, Biology, Vidalia

    Miesha Patrice Jenkins, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Lyons

County: Towns

    Jessica Bettis Rich, Master of Social Work, , Hiawassee

County: Troup

    Cordie Madison Darden, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Lagrange

    Jessica Lee Adams, Master of Arts for Teachers, Special Education, Lagrange

    Valencia Sierra Gunn, Bachelor of Business Administration, Marketing, Hogansville

    Valencia Sierra Gunn, Master of Business Administration, , Hogansville

County: Turner

    Brian Humphrey Burdett, Bachelor of Arts, Mathematics, Sycamore

County: Union

    Nicole Elaine DeNeve, Master of Social Work, , Blairsville

County: Walton

    Amela Kadic, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Loganville

    Brittney Noelle Reaves, Bachelor of Fine Arts, Speech Communication, Social Circle

    Christy Mitchell, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Monroe

    Garrett David Groff, Bachelor of Arts, Philosophy & Religious Studies, Loganville

    Jordan Thomas Money, Bachelor of Business Administration, Management, Monroe

    Lilly O Osborne, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Loganville

    Michelle Vincent Bailey, Education Specialist, School Counseling, Social Circle

    Stacie Renea Linton, Bachelor of Arts, Criminal Justice, Loganville

    Yannick Alexander Gill, Bachelor of Arts, Spanish, Loganville

County: Ware

    Adriuna Danielle Ratcliff, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Waycross

    Amanda Louise Bridges, Master of Education, Curriculum & Instruction Accomplished Teaching, Waycross

    Breanna Michelle Corbitt, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Waycross

    Brittany Ann Mixon, Bachelor of Science, Biology, Waycross

    Jamie Lee Richardson, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Waycross

    Jazmine Rochelle Newsome, Bachelor of Science in Education, Early Childhood Education, Waycross

    Jenny C Barnes, Doctoral, Leadership, Waycross

    Kelley Elizabeth Smith, Master of Education, Special Education, Waycross

    Kelsey Leeann Lynn, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Waycross

    Kelsey Leeann McGahee, Master of Education, School Counseling, Waycross

    Libby Lynn Trogdon, Master of Education, Early Childhood Education, Waycross

    Megan Alexandria Cornelius, Associates of Applied Science, Dental Hygiene, Manor

    Michelle Christine Lytle, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Waycross

    Phillip Thomas Kearson, Bachelor of Business Administration, Accounting, Waycross

    Rebecca Arden Ragsdale, Bachelor of Science in Education, Middle Grades Education Grades 4-8, Waycross

    Sabrina Music Smith, Master of Education, Communication Disorders, Waycross

    Samantha Gabrielle Garrett, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Waycross

    Shaun Thomas Merritt, Bachelor of Business Administration, Management, Waycross

    Shiree Xaitai Williams, Bachelor of Music, Music Education Grades PreK-12, Waycross

    Tiffany Roe Hankla, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Waycross

County: Washington

    Cheston Lamar Cullens, Bachelor of Science in Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Warthen

    Elizabeth Lauren Brantley, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Sandersville

County: Wayne

    Tyler Burch Brewton, Bachelor of Arts, Political Science, Screven

County: White

    Brittany Collins DeMore, Education Specialist, Instructional Technology, Cleveland

    Robie Ann Collins, Education Specialist, Instructional Technology, Cleveland

County: Whitfield

    Christopher John Guay, Master of Science, Criminal Justice, Rocky Face

County: Wilcox

    Amber LeAnne Ash, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Rochelle

    Diamond Lateca Benjamin, Bachelor of Business Administration, Management, Rochelle

    Jenna Stanford Rhodes, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Pitts

    Sarah Elizabeth Frantz, Bachelor of Science in Nursing, , Abbeville

County: Wilkinson

    Christina Herrington, Master of Education, Special Education, Allentown

County: Worth

    Andreaus Lamar Foster, Bachelor of Business Administration, Marketing, Sylvester

    Elizabeth Anne Baker, Bachelor of Science in Education, Communication Disorders, Sumner

    Lindsey Michelle Shiver, Bachelor of Science in Nursing, , Sylvester

State: GU

County:

    Justin Daniel Daugherty, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Yigo

State: IA

County: Linn

    Nicholas Michael Long, Master of Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Lisbon

State: IL

County: Du Page

    Ashley Steinhilber, Bachelor of Arts, Biology, Glen Ellyn

County: Macon

    Jack K Fischer, Master of Education, Educational Leadership, Decatur

County: Williamson

    Ashleigh Brooke Carner, Master of Library & Information Science, , Johnston City

State: IN

County: Hancock

    Brian Mark Smith, Master of Education, Educational Leadership, Greenfield

County: Randolph

    Tilmon R Clark, Master of Public Administration, , Winchester

State: KS

County: Leavenworth

    Glen Ardell Lemke, Bachelor of Arts, Interdisciplinary Studies, Leavenworth

State: KY

County: Boone

    Daniel Richard Lohr, Master of Public Administration, , Union

County: Jefferson

    Leslie Anne Roberge, Bachelor of Science, Exercise Physiology, Louisville

State: MD

County: Calvert

    Amanda Jane Franklin, Bachelor of Science, Biology, Dowell

State: MI

County:

    Shauna Marie Daniels, Master of Social Work, , Riverview

State: MN

County: Hennepin

    Shepard W Allen, Master of Education, Educational Leadership, Minneapolis

County: Saint Louis

    Nathan Carl Anderson, Bachelor of Business Administration, Accounting, Duluth

State: MO

County: Jackson

    Lauren E White, Master of Library & Information Science, , Independence

County: Saint Louis

    Lara Elisa Corvera, Education Specialist, Curriculum & Instruction, Maryland Heights

State: MS

County: Jones

    Ricardo Orlando Horne, Master of Education, Educational Leadership, Laurel

County: Madison

    Chad David Akins, Master of Education, Educational Leadership, Madison

State: NC

County: Buncombe

    Jessica Anne Furst, Master of Library & Information Science, , Barnardsville

County: Pitt

    Brittany Lynn Himmelfarb, Bachelor of Business Administration, Marketing, Winterville

    Kelly Elizabeth Jackson, Master of Education, Educational Leadership, Farmville

County: Wake

    Britt Jonathan Davis, Doctor of Public Administration, , Raleigh

State: NY

County: Monroe

    Kaela A Hardy, Bachelor of Business Administration, Economics, Rochester

State: OH

County: Hamilton

    Hannah Roth, Master of Education, Communication Disorders, Cincinnati

County: Lake

    Mary Elizabeth Robison, Master of Education, Educational Leadership, Willowick

State: OR

County: Columbia

    Edith Elaine Placido, Doctor of Public Administration, , Rainier

State: SC

County: Berkeley

    Justin Ryan Whitfield, Bachelor of Science, Office Administration & Technology, Moncks Corner

State: TN

County: Hamilton

    Brittany Taylor Richardson, Master of Library & Information Science, , Chattanooga

    Holly Marie Satterfield, Master of Education, Health/Physical Education Grades PreK-12, Hixson

    Jessica Grace Spears, Master of Education, Instructional Technology, Ooltewah

    Steve Leon Lewis, Education Specialist, Instructional Technology, Chattanooga

State: TX

County:

    Ishrika B Miller, Bachelor of Business Administration, Accounting, Magnolia

County: Collin

    Carolyn Elizabeth Wade, Bachelor of Fine Arts, Mass Media, Allen

State: VA

County: Hampton City

    Austin Nathaniel Taylor, Bachelor of Business Administration, Management, Hampton

State: WV

County: Raleigh

    Jordon Matthew Yost, Master of Education, Communication Disorders, Mac Arthur

State:

County:

     , , ,